Adana/Çukurova

Telefon formatı
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ1

Kişisel verilerin işlenmesi için onay veriniz. Alınan kişisel verileri sadece şirketimiz içerisinde kullanmayı ve üçüncü şahıslara devretmemeyi taahhüt ederiz.

Detaylar.

0 gün.

00:00:00

Herkesin tasarımda şaheserler yaratabileceğine inanıyoruz. Hedefinize ulaşmak için gereken tek şey istek, çalışkanlık ve disiplindir. Sizi hedefinize ulaştırmak bizim uzmanlık alanımız!

Uygulamalı eğitim yoluyla profesyonel IT becerileri geliştiren kapsamlı bir eğitim programı hazırladık.

1999'dan bu yana IT eğitimi veren Nova Bilgisayar Akademisi, en büyük medya holdingleriyle yakın iş birliği içindedir. Görsel ve dijital iletişim dünyasında profesyonel bir başlangıç yapmak için gereken eğitimleri veriyoruz. Uygulamalı metodolojilerimiz ve proje tabanlı yaklaşımımız öğrencilerimize müşterilerin gerçek dünya sorunlarını çözmeyi öğretir ve onları eğitim sürecinin bir parçası olarak bu topluluğun içine dahil eder.

"Bilgisayar Grafikleri ve Tasarımı" kursumuz, dünyanın dört bir yanındaki büyük şirketlerde başarılı tasarımcılar, sanatçılar ve animatörler olarak kariyerlerine devam eden binlerce mezunumuzun başarılarıyla kanıtlanmıştır.

Aktüalite

Aktüalite, profesyonellik, özen

Nova Bilgisayar Akademisi'nde eğitim, etkili eğitimin üç temel bileşenine dayanmaktadır:

Mevcut program

Öğrencilerimizin edindiği bilgi ve beceriler, bugünün ve geleceğin işverenlerinin gereksinimlerini karşılamalıdır. Bu nedenle kurs programını 6 ayda bir gözden geçirip güncelliyoruz.

Uygulayıcı Öğretmenler

Nova Akademisi'nin öğretmenleri, en az 5 yıllık deneyime sahip lider şirketlerden uzmanlardır. Sınıfta, öğrenciler yalnızca gerçek uygulamadan ilgili bilgileri alırlar.

Dostça atmosfer

Öğretmenlerin ve öğrencilerin eşit olarak iletişim kurduğu özel bir öğrenme ortamı yarattık. Dersliklerimiz ve laboratuvarlarımız konforlu çalışma alanları, bilgisayar donanımı ve lisanslı yazılımlarla donatılmıştır.

Kimin için

Bu eğitim programı kimler için tasarlandı?

Okul Öğrencileri ve Mezunları (15-18 yaş):

Tasarımcı olma hayallerini ertelemeksizin kariyerlerine başlamak isteyen gençler için,

Üniversite Öğrencileri (18-23 yaş):

Üniversite eğitimlerine paralel olarak ikinci bir uzmanlık alanında derinleşmek isteyenler için,

Diğer Meslek çalışanları (23-55 yaş):

Mevcut kariyer ve finansal durumlarından memnun olmayıp, tasarımcı olarak yeniden eğitim almak ve talep edilen bir meslek dalında kariyer yapmak isteyenler için,

Becerilerini Geliştirmek İsteyen Herkes:

Bilgilerini düzenlemek ve modern dünyanın talep ettiği çalışma becerilerini edinmek isteyen herkes bu programa katılabilir.

İmkanlar

Nova Akademisi'nde eğitim gören öğrencilerimiz 2,5 yıllık süreçte şu yetenekleri kazanacaklar:

Maksimum Uygulama:

Öğrenme sürecimiz boyunca edinilen bilgiler pratik uygulamalarla desteklenir. Geleneksel ve monoton ders anlayışının dışında, öğrencilerimizin not almasına gerek kalmadan, tüm ders materyallerine elektronik günlük üzerinden erişilebilir. Öğrenciler, zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın, istedikleri yerde eğitimlerini sürdürebilirler.

Hazır Portföy:

Bu programı seçerek, sadece sertifikalı bir grafik tasarımcı, illüstratör ya da üç boyutlu animatör olmalarını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ileride yapacakları iş görüşmelerinde özgüvenle sunabilecekleri bir portföy geliştirmelerine de yardımcı olur.

İş Bulma Konusunda Destek:

Eğimleri boyunca sadece gerekli olan teorik bilgileri alacaklar ve başarılı bir tasarımcı olmak için her alanda yeterli pratiği yapacaklar. Öğrencilerimize yaratıcı görevlerle kaliteli tasarım projeleri oluşturmaları konusunda yardımcı oluyoruz ve bu sayede iş hayatlarına etkin bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz.

Tasarım alanında bir kariyerin sizin için uygun olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Piyasada bulunan diğer kurslar genellikle yeni başlayanları 3-4 ay içinde nitelikli bir tasarımcıya dönüştüreceğini vaat eder. Ancak bu, gerçekçi olmayan ve eksik bir iddiadır. Kısa sürede sadece yüzeysel bilgi edinmek mümkündür, fakat derinlemesine pratik beceriler geliştirmek için bu süre yetersizdir. Bu tür kursları tamamlayan tasarımcılar genellikle sadece basit ve düşük ücretli işleri yapabilecek düzeyde kalırlar. Daha yüksek seviyelere ulaşabilmek için, temel eğitimdeki boşlukları kapatmak ve öğrenmeye devam etmek önemlidir. Zamanla, bu şekilde başlayan birçok tasarımcı, kariyerlerinin başında yeterli temel eğitim almadıkları için pişmanlık duyarlar. Bilgisayar Grafikleri ve Tasarımı" programımız, tasarımcı olmak için gerekli temel öğelerden oluşturulmuş ve gereksiz hiçbir şey barındırmaz. Nova Akademisi'nde eğitim süresi 2,5 yıl, yani toplamda 5 dönemdir. Bu süre zarfında, öğrencilere yüksek kaliteli bir bilgi teknolojileri eğitimi sunulur ve bu sürenin, sektörde profesyonel bir kariyere başlamak için en ideal eğitim uzunluğu olduğunu biliyoruz.

Program

Eğitim programı

Uluslararası Nova Bilgisayar Akademisi'nin ilkesi, IT pazarındaki en güncel trendleri takip etmektir. Tasarım teknolojileri alanında en güncel eğitim programını sunuyoruz.

 • Çizim, sanat tarihi, önemli dönemler ve çağdaş tasarım stilleri.
 • Tasarım ve reklam tasarımı: yaratıcılık, tanıtım psikolojisi, kimlik ve markalaşma.
 • Adobe Photoshop kullanarak fotoğraf ve taramalı görüntülerin profesyonel işlenmesi.
 • Adobe Illustrator ile vektör grafikleri üzerinde çalışma.
 • Tipografi: basılı metin tasarımının gelenekleri, ergonomi ve ürün tasarım stili.
 • Yayıncılık için Adobe InDesign ve baskı öncesi hazırlık.
 • Dijital Fotoğrafçılık: Profesyonel ekipman kullanımı, portre rötuşu, konu fotoğrafçılığı ve stüdyo deneyimi.
 • HTML 5 ve CSS 3 kullanarak statik ve dinamik web siteleri oluşturma, sitelerin tanıtımı ve gelir artırma stratejileri.
 • Web siteleri için içerik yönetim sistemleri.
 • UI/UX tasarımı.
 • Web sitesi tanıtım ve para kazanma yöntemleri.
 • Adobe Animate ile etkileşimli animasyonlar oluşturma.
 • Autodesk 3ds Max ile üç boyutlu grafikler: 3D nesnelerin oluşturulması, çokgen ve eğri modelleme.
 • İç ve dış mekan görselleştirmeleri, peyzaj tasarımı.
 • Autodesk AutoCAD ile bilgisayar destekli tasarım sistemleri, çizimlerle çalışma.
 • Autodesk Maya ile karakter animasyonu.
 • Adobe Premiere ile video oluşturma ve işleme, doğrusal olmayan düzenleme.
 • Adobe After Effects ile CGI, VFX ve post prodüksiyon.
 • Dijital ses işleme, video dublaj ve miksaj.
 • 2D/3D animasyon ve özel efektler kullanarak bilgisayar animasyonları oluşturma.
Yapabileceksiniz

Kursu tamamlayan öğrenciler şu yeteneklere sahip olurlar:

 • Sıfırdan şirket markaları yaratıp geliştirebilir; kılavuzlar ve marka kitapları hazırlayabilir, kurumsal kimlik, tasarım öğeleri, stil, işaretler, logolar ve marka karakterleri geliştirebilirsiniz.
 • Düzlemsel ve üç boyutlu grafikler kullanarak iç ve dış mekan reklamları oluşturabilir; afiş, tabela, reklam panosu tasarımları yapabilirsiniz.
 • Gelişmiş dijital teknolojiler kullanarak profesyonel fotoğraf çekimi yapabilir, görüntüleri rötuşlayabilir, son işlemleri yapabilir, profesyonel portreler ve fotoğraf kolajları oluşturabilir, gece ve makro fotoğrafçılığı yapabilirsiniz.
 • Gazeteler, dergiler, kitaplar ve diğer yayınların düzenlerini oluşturabilir, baskı öncesi hazırlıklarını yapabilirsiniz.
 • Kartvizit sitelerinden büyük çevrimiçi mağazalara kadar statik ve dinamik web siteleri tasarlayıp oluşturabilir ve bunları tanıtabilirsiniz.
 • Adobe Animate kullanarak web sayfaları, dinamik menüler ve kontroller için etkileşimli öğeler oluşturabilir, video klipler gömebilirsiniz.
 • Bilgisayar oyunlarının geliştirilmesine katılabilirsiniz.
 • Videolar oluşturabilir, video malzemelerini sesle birleştirip senkronize edebilir ve video dublaj süreçlerini yönetebilirsiniz.
 • En son modelleme ve görselleştirme teknolojileri kullanarak 3D görüntüler oluşturabilirsiniz.
 • Bina içi ve dışı tasarımlar yapabilir, gerçek ortama uygun görselleştirmeler gerçekleştirebilirsiniz.
 • Mobil ve masaüstü uygulamalar için ara yüzler tasarlayabilir, kullanıcı deneyimi üzerine çalışabilirsiniz.
 • 2D veya 3D animasyonlar ve profesyonel özel efektler kullanarak animasyon filmler oluşturabilirsiniz.

Ortaklar

Akademi Ortakları

epam
havucum
KOD-OBUR
Message Gate
signalsight
MERSİN TEKNOPARK
tpr
pay by me
Öğrenim biçimleri

Eğitim şekli ve Fiyatlar

Grafik Tasarım. Technoscope - Teknopark testini geçin ve %60'a varan burs desteği alın.

9960

Aylık 3984 TL’den başlayan fiyatlarla

Nova Bilgisayar Akademisi'ndeki yoğun programların eğitim materyalleri, kariyerine BT alanında başlamak isteyenler veya 12 Ay yoğun eğitimde ek mesleki bilgi ve beceriler kazanmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Eğitim, pratik beceriler edinmeyi ve istihdam sağlamayı amaçlamaktadır.

İlginç mi? O halde 0 (536) 5206422 numaralı telefondan bir danışma veya etkinliğe kaydolmak için acele edin, WhatsApp'dan veya  Akademi web sitesindeki form aracılığıyla yazın!

Türkçe

12 Ay

15-55 yaş

Haftada 2 gün, her gün 4 akademik saat

Adana/Çukurova

Ümit

👋Merhaba! Ben Ümit. Karadeniz Teknik Üniversitesi`nde Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği alanında eğitim aldım ve 2019 yılında mezun oldum.  Mesleki olarak, 8 yıldır freelancer grafiker olarak çalışıyorum aynı zamanda eğitimini aldığım alanda Nova IT Academy de eğitimci olarak sizlere ve geleceğimizin alt yapısı olan çocuklarınıza grafik tasarım alanında eğitim veriyorum. 

Berkay Esen

Ben Berkay Esen.  21 yaşındayım ve İzmirliyim. Aktif olarak Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde eğitim görüyorum. Aynı zamanda Bilgisayar Mühendisliği Lisans eğitimine geçiş için hazırlanıyorum. Robotların elektronik ve yazılım kısmı dışında robot gövdesi modelledim ve 3D tasarım ile ilgilendim.  Nova Akademi’de 3D tasarım derslerinde eğitmenlik yapıyorum.  

Aymira

Ben, Aymira Yorulmaz..
Akdeniz Üniversitesi'nde başarıyla tamamladığım Bilgisayar Programcılığı ve ardından
Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerini tamamladım, bu sayede hem teknik hem de
yönetimsel alanda güçlü bir temel kazandım. 

Sadık

 Merhaba! Ben Sadık Şancı! İskenderun Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Web tasarım ve Back End projelerinde profesyonel ekiplerle birlikte çalışarak sektörde değerli tecrübeler edindim.

Mehmet

Merhabalar! Ben Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeni Mehmet KUZUOĞLU.  Nova Akademide bulunmak, amaçlarıma ulaşmak için büyük bir fırsat.

Nasıl geçilir

Eğitim nasıl ilerliyor

Uluslararası Nova Akademisi'nde eğitim, öğrencilerin gereksiz detaylara takılmadan tamamen kendi uzmanlık alanlarına odaklanmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yazılı ya da ezberlemeye dayalı sınavlar yerine, konu hakimiyetini ölçmek için ara sınavlar düzenlenir. Mezuniyet projelerinin sunumu sırasında, IT sektöründen temsilciler de bulunur, bu da başarılı öğrencilerin mezuniyetlerinin hemen ardından kaliteli iş fırsatları bulmalarını sağlar.

Mezun olduktan sonra, öğrenciler "Nova" Bilgisayar Akademisinden uluslararası bir diploma..

ve ortak şirketlerden uluslararası sertifikalar alırlar.

Mezunlar Çalışıyor

Uluslararası Nova Akademisi mezunları nerede çalışıyor?

Selamlar!
Akademi Adana'da 2024 Yılın Nisan Ayında Açılıyor. Uluslararası BT Eğitimi Alın!

Bu site çerez kullanır

Gizlilik Politikası

ve

Yasal Bilgiler